Şu anda izlemiş olduğunuz Fuar Haber TV, Türk televizyonlarında aralıksız yayınlanan uzun soluklu TV programlarına imza atan Prestij Yapım'ın bünyesinde faaliyet gösteren bir internet televizyonudur.

Fuar Haber 2005 yılında yayın hayatına başlamış ve her yıl artan kullanıcı-izleyici sayısı ile bugünlere gelmiştir. Prestij Yapım 1990 yılından beri medya sektöründe yapımcı, yönetmen, metin yazarı ve gazeteci olarak çalışan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Neşat Yeşilbaş tarafından kurulmuş bir prodüksiyon firmasıdır. Neşat Yeşilbaş bugüne kadar 500'ün üzerinde TV program bölümünün yönetmenliğini yaptı.

Prestij Yapım olarak Türk TV'lerinde yayınlanan ilk ve tek haftalık fuar içerikli programını 2005 yılında HABERTURK TV için hazırlamıştık. TV programımız yoğun ilgi görünce HABERTURK TV'den sonra TGRTHABER TV, SKYTURK TV ve şimdi de ÜLKE TV'de program yayınlarımıza devam ettik.

Programa gösterilen ilgi bizi aynı zamanda programı internet ortamına da taşımamıza teşvik etti. İnternetten video yayınının henüz daha yeni ve sıkıntılı olduğu günlerde alt yapıya yaptığımız yatırımlar ve ar-ge çalışmaları sonucunda www.fuarhaber.tv isimli internet televizyonunu oluşturduk ve bugünlere geldik.

TV programımızda yayınladığımız firmaları aynı zamanda www.fuarhaber.tv'de yayınlayarak firmaları 365 gün 24 saat onbinlerce kişiye ulaştırıyoruz. Fuar Haber'in TV programlarındaki sunuculuğunu Serap Akar yapıyor. Program sunucumuz Serap Akar aynı zamanda internet televizyonumuz www.fuarhaber.tv'nin de koordinatörlüğünü yürütüyor. İnternet TV hizmetlerimizin uygulamalarını ve koordinatörlüğünü ise Erhan Zengin yapıyor.Fuar Haber TV bir Prestij Yapım yayınıdır.
www.prestijyapim.com

  Fuar Haber TV    Fair News TV    TurkeyHoliday TV     GeziTatil TV     Gezi Tatil Televizyonu    Prestij Yapım    Fuar TV

www.fuarhaber.tv, www.fuarhabertv.com, www.fairnewstv.com,  www.turkeyholiday.tv, www.gezitatil.tv, www.gezitatiltelevizyonu.com adreslerinde yayınlanan bütün videoların ve içeriğin hakları Prestij Yapım Neşat Yeşilbaş'a  aittir. Yazılı izni olmaksızın başka mecralarda kullanılamaz. Copyright © 2012 Prestij Yapım - 0216 451 61 65 - info@prestijyapim.com